Brzi Poslovi - Potpuno nov način da brzo nađete ili oglasite posao! Započnite karijeru i ostvarite svoje snove o zaposlenju ili pronađite savršeni kadar!

Ovaj posao je poslat pre više od 30 dana...
70

Full-time Call operater

at KBCnet / Beograd

KBCnet kompanija se bavi pružanjem usluga interneta na području Beograda sa okolinom. Kvalitet i pouzdanost su zagarantovani našim dugogodišnjim iskustvom, posvećenim i stručnim timom sa profesionalnim odnosom, što može potvrditi veliki broj zadovoljnih korisnika.
Naš cilj je da Vam ponudimo: *Neograničen internet po fiksnoj ceni *Visok kvalitet usluga *Mnoštvo dodatnih pogodnosti rezervisanih samo za naše korisnike
Mi smo inovativni, dinamični i uspešni . Rastemo zahvaljujući stalnom ulaganju u naše korisnike i zaposlene .
Naša ponuda je jednostavna, transparentna i orijentisana prema Vašim potrebama. Pružamo Vam uvek povoljne cene, širok izbor tarifnih paketa i kvalitetnu uslugu.

Opis posla:

-Prezentacija naših proizvoda -Pronalaženje potencijalnih klijenata -Negovanje dobrih odnosa sa postojećim klijentima -Kompletna briga o prodajnom procesu

Uslovi za kandidate: -Više cenimo realno obrazovanje od stečene diplome, ali očekujemo od kandidata minimum
srednju stručnu spremu -Posebno vrednujemo prethodno iskustvo na poslovima prodaje -Za ovaj posao potreban je timski igrač, vešt u komunikaciji i pregovaranju, pouzdan, energičan, ambiciozan, uporan i snalažljiv. -Očekujemo profesionalno ophođenje sa klijentima i kolegama kao i visok stepen inicijative u radu -Podrazumevamo da kandidat dobro poznaje rad na računaru (Word, Excel, Internet).

Budućem članu tima nudimo: – Odgovornu poziciju – Podsticajno okruženje – Prijatnu radnu atmosferu – Mogućnost profesionalnog razvoja – Mogućnost stalnog zaposlenja – Aktivno učešće u razvoju firme i promociji imidža firme – Fiksni deo plate+bonus na realizaciju

Konkurišite I postanite deo jednog izuzetno perspektivnog I pozitivnog tima.

« Vratite se kategoriji
Da li je ovaj posao lažan (prevara) Prijavi!
Preporuči prijatelju
Objavljeno 24-04-2013
Pogledano: 7264 put(a)